BIST 100
11.721,72 -2,89%
DOLAR
49,5252 0,11%
EURO
55,5961 -0,09%
GRAM ALTIN
6.627,93 -0,11%
BITCOIN
81.344,00 -0,81%
FAİZ
39,52 0,20%
GÜMÜŞ GRAM
91,23 -0,16%
GBP/TRY
66,0022 0,29%
EUR/USD
1,1217 -0,03%
BRENT PETROL
107,43 3,24%
ÇEYREK ALTIN
10.836,66 -0,11%
Malatya Az Bulutlu
Malatya hava durumu
15 °

Süper Lig - PUAN DURUMU

Süper Lig
  • Süper Lig
  • TFF 1. Lig
  • Şampiyonlar Ligi
  • Avrupa Ligi
  • UEFA Avrupa Konferans Ligi
  • İngiltere Premier Lig
  • İspanya La Liga
  • İtalya Serie A
  • Almanya Bundesliga
  • Hollanda Eerste Divisie
  • Fransa Ligue 1
  • Belçika 1. Lig A
SıraTakımOMGBMAYAVP
1 Galatasaray Galatasaray75111611516
2 Beşiktaş Beşiktaş7502168815
3 Amed Sportif Amed Sportif7421179814
4 Fenerbahçe Fenerbahçe74121961313
5 Trabzonspor Trabzonspor74121651113
6 Alanyaspor Alanyaspor733186212
7 Kocaelispor Kocaelispor740386212
8 Arca Çorum Arca Çorum73131612410
9 Kasımpaşa Kasımpaşa724188010
10 Rizespor Rizespor1073137910
11 Başakşehir Başakşehir11722310118
12 Gaziantep FK Gaziantep FK1272237108
13 Gençlerbirliği Gençlerbirliği1372237158
14 Erzurumspor Erzurumspor1472233118
15 Göztepe Göztepe7133151506
16 Konyaspor Konyaspor167124485
17 Samsunspor Samsunspor1771156154
18 Eyüpspor Eyüpspor1871062203

Süper Lig İç Saha

SıraTakımOMGBMAYAVP
1 Galatasaray Galatasaray431095410
2 Beşiktaş Beşiktaş4400123912
3 Amed Sportif Amed Sportif44001331012
4 Fenerbahçe Fenerbahçe320113496
5 Trabzonspor Trabzonspor3300111109
6 Alanyaspor Alanyaspor31203215
7 Kocaelispor Kocaelispor33005059
8 Arca Çorum Arca Çorum31024313
9 Kasımpaşa Kasımpaşa30303303
10 Rizespor Rizespor103003060
11 Başakşehir Başakşehir42119457
12 Gaziantep FK Gaziantep FK124022262
13 Gençlerbirliği Gençlerbirliği41216605
14 Erzurumspor Erzurumspor143201246
15 Göztepe Göztepe153012471
16 Konyaspor Konyaspor164112234
17 Samsunspor Samsunspor1740134131
18 Eyüpspor Eyüpspor184103283

Süper Lig Dış Saha

SıraTakımOMGBMAYAVP
1 Galatasaray Galatasaray32017616
2 Beşiktaş Beşiktaş23102453
3 Amed Sportif Amed Sportif33021462
4 Fenerbahçe Fenerbahçe42116247
5 Trabzonspor Trabzonspor41125414
6 Alanyaspor Alanyaspor42115417
7 Kocaelispor Kocaelispor74103363
8 Arca Çorum Arca Çorum421112937
9 Kasımpaşa Kasımpaşa42115507
10 Rizespor Rizespor431073410
11 Başakşehir Başakşehir113012171
12 Gaziantep FK Gaziantep FK32015416
13 Gençlerbirliği Gençlerbirliği133102193
14 Erzurumspor Erzurumspor144022172
15 Göztepe Göztepe412111835
16 Konyaspor Konyaspor163012251
17 Samsunspor Samsunspor31022203
18 Eyüpspor Eyüpspor1830030120