DOLAR32,8633% 1.1
EURO35,3909% 1.15
STERLIN41,8419% 1.06
FRANG36,8827% 0.29
ALTIN2.491,49% 2,42
BITCOIN64.765,01-0.279
Turnuvalar (Ülkeler) - UEFA Euro
16:00
SlovenyaSlovenya
1 : 1
SırbistanSırbistan
19:00
DanimarkaDanimarka
19:00
İngiltereİngiltere
22:00
İspanyaİspanya
22:00
İtalyaİtalya
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
04:00
New Mexico UnitedNew Mexico United
2 : 4
FC JuarezFC Juarez
10:00
Rapid Bucuresti 1923Rapid Bucuresti 1923
4 : 1
FC Gloria BuzauFC Gloria Buzau
11:00
ACS Sepsi OSK Sfantu GheorgheACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1 : 1
Fc Unirea 2004 SloboziaFc Unirea 2004 Slobozia
14:00
Lillestrom SKLillestrom SK
2 : 0
IFK GoteborgIFK Goteborg
15:30
Torpedo MoskovaTorpedo Moskova
15:30
FC Shinnik YaroslavlFC Shinnik Yaroslavl
18:30
FC Struga Trim LumFC Struga Trim Lum
18:30
GFK Tikvesh 1930GFK Tikvesh 1930
19:00
TSV CrossenTSV Crossen
19:00
FSV ZwickauFSV Zwickau
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 3
18:00
FC Kompozit Pavlovskiy PosadFC Kompozit Pavlovskiy Posad
18:00
Arsenal-2 TulaArsenal-2 Tula
ABD - ABD MLS
02:30
Charlotte FCCharlotte FC
2 : 2
Orlando City SCOrlando City SC
02:30
Dc UnitedDc United
0 : 1
Atlanta United FCAtlanta United FC
02:30
Inter Miami CFInter Miami CF
2 : 1
Columbus CrewColumbus Crew
02:30
CF MontrealCF Montreal
2 : 2
New York Red BullsNew York Red Bulls
02:30
Toronto FCToronto FC
1 : 2
Nashville SCNashville SC
02:45
FC CincinnatiFC Cincinnati
4 : 3
Philadelphia UnionPhiladelphia Union
03:30
Austin FCAustin FC
1 : 1
Los Angeles FCLos Angeles FC
03:30
FC DallasFC Dallas
5 : 3
Minnesota United FCMinnesota United FC
03:30
Houston DynamoHouston Dynamo
2 : 2
Seattle SoundersSeattle Sounders
03:30
Sporting Kansas CitySporting Kansas City
3 : 4
Real Salt LakeReal Salt Lake
03:30
Saint Louis City SCSaint Louis City SC
0 : 3
Colorado RapidsColorado Rapids
05:30
Los Angeles GalaxyLos Angeles Galaxy
2 : 0
New York City FCNew York City FC
05:30
San Jose EarthquakesSan Jose Earthquakes
1 : 2
Portland TimbersPortland Timbers
ABD - ABD NPSL
00:00
Miami Dutch Lions FCMiami Dutch Lions FC
5 : 0
Global Soccer PathwaysGlobal Soccer Pathways
02:00
Hickory FCHickory FC
2 : 4
Charlottetowne Hops FCCharlottetowne Hops FC
02:00
865 Alliance865 Alliance
4 : 1
Greenville UnitedGreenville United
02:00
Alexandria RedsAlexandria Reds
5 : 0
FC FrederickFC Frederick
02:30
Virginia Dream FCVirginia Dream FC
7 : 0
Virginia Beach City FCVirginia Beach City FC
03:00
Laredo Heat SCLaredo Heat SC
03:00
Austin United FCAustin United FC
03:00
New Orleans JestersNew Orleans Jesters
1 : 2
Tallahassee SCTallahassee SC
03:00
Minnesota Blizzard FCMinnesota Blizzard FC
2 : 3
Siouxland United FCSiouxland United FC
03:00
Duluth FCDuluth FC
6 : 1
Sioux Falls Thunder FCSioux Falls Thunder FC
05:00
FC ArizonaFC Arizona
4 : 1
Fcaz TucsonFcaz Tucson
ABD - NISA
02:00
Maryland Bobcats FCMaryland Bobcats FC
5 : 1
Savannah Clovers FCSavannah Clovers FC
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
02:00
Gotham FCGotham FC
2 : 1
San Diego Wave FCSan Diego Wave FC
05:00
Angel City FCAngel City FC
3 : 2
Racing Louisville FCRacing Louisville FC
ABD - USL Lig 1
02:00
Greenville Triumph SCGreenville Triumph SC
2 : 0
Charlotte IndepedenceCharlotte Indepedence
ABD - USL Lig 2
01:00
Charlotte Independence 2Charlotte Independence 2
3 : 3
West Virginia UnitedWest Virginia United
01:00
North Carolina FCNorth Carolina FC
1 : 3
North Carolina Fusion U23North Carolina Fusion U23
02:00
Boston City FCBoston City FC
1 : 1
Black Rock FCBlack Rock FC
02:00
Cedar Stars RushCedar Stars Rush
1 : 2
Morris Elite SCMorris Elite SC
02:00
FC BuffaloFC Buffalo
1 : 1
Fort Wayne FCFort Wayne FC
02:00
Inter Gainesville KFInter Gainesville KF
0 : 3
The VillagesThe Villages
02:00
Nona FCNona FC
3 : 0
Brooke House FCBrooke House FC
02:00
Real Central New JerseyReal Central New Jersey
1 : 0
West Chester United Usl2West Chester United Usl2
02:00
ST Petersburg FCST Petersburg FC
2 : 3
Sarasota ParadiseSarasota Paradise
02:00
Tobacco Road FCTobacco Road FC
4 : 1
Wake FCWake FC
02:30
Northern Virginia FCNorthern Virginia FC
0 : 2
Virginia Beach UnitedVirginia Beach United
03:00
Marin FC LegendsMarin FC Legends
2 : 3
Davis LegacyDavis Legacy
03:00
AHFC RoyalsAHFC Royals
5 : 5
Corpus Christi FCCorpus Christi FC
03:00
Blue Goose SCBlue Goose SC
0 : 3
Little Rock RangersLittle Rock Rangers
03:00
Dothan United SCDothan United SC
0 : 2
East Atlanta FCEast Atlanta FC
04:00
Midwest United FCMidwest United FC
2 : 3
Flint City BucksFlint City Bucks
05:00
Capo FC 2Capo FC 2
5 : 2
Southern California SeahorsesSouthern California Seahorses
05:00
Oly Town FCOly Town FC
2 : 0
Capital FCCapital FC
05:00
Tacoma StarsTacoma Stars
1 : 2
United PdxUnited Pdx
ABD - USL Şampiyonası
02:30
Pittsburgh RiverhoundsPittsburgh Riverhounds
0 : 1
Louisville City FCLouisville City FC
03:00
Birmingham Legion FCBirmingham Legion FC
3 : 0
San Antonio FCSan Antonio FC
03:30
FC TulsaFC Tulsa
2 : 1
Miami FCMiami FC
05:00
Oakland Roots SCOakland Roots SC
2 : 1
El Paso Locomotive FCEl Paso Locomotive FC
ABD - USL W Ligi
00:00
Athens UnitedAthens United
0 : 10
Tennessee SCTennessee SC
00:00
Northern Virginia FCNorthern Virginia FC
1 : 2
Lancaster InfernoLancaster Inferno
00:00
Birmingham Legion FCBirmingham Legion FC
1 : 0
Greenville LibertyGreenville Liberty
01:00
Swan City SCSwan City SC
2 : 6
Florida Elite Soccer AcademyFlorida Elite Soccer Academy
02:00
Christos FCChristos FC
1 : 1
Richmond Uslw LeagueRichmond Uslw League
02:00
Brevard SC RiptideBrevard SC Riptide
1 : 5
Palm City AmericanasPalm City Americanas
02:00
Long Island Rough RidersLong Island Rough Riders
7 : 0
Paisley Athletic FCPaisley Athletic FC
02:00
Michiana FCMichiana FC
2 : 3
Detroit City FCDetroit City FC
02:30
Morris Elite SCMorris Elite SC
4 : 0
Westchester FlamesWestchester Flames
02:30
South Georgia Tormenta FCSouth Georgia Tormenta FC
2 : 1
Charlotte EaglesCharlotte Eagles
03:00
Flint City AFCFlint City AFC
2 : 3
Kalamazoo FCKalamazoo FC
03:00
AC ConnecticutAC Connecticut
3 : 4
Manhattan SCManhattan SC
03:00
Chicago CityChicago City
8 : 0
RKC Soccer ClubRKC Soccer Club
03:00
Lonestar SCLonestar SC
2 : 1
San Antonio Athenians SCSan Antonio Athenians SC
04:00
San Francisco Glens SCSan Francisco Glens SC
2 : 0
SC StocktonSC Stockton
05:00
Lane United FCLane United FC
1 : 2
Capital FC AtleticaCapital FC Atletica
Arjantin - Arjantin Kupası
03:10
Boca JuniorsBoca Juniors
2 : 1
Club Almirante BrownClub Almirante Brown
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
21:00
CA River Plate (Arg)CA River Plate (Arg)
21:00
San Lorenzo de AlmagroSan Lorenzo de Almagro
Brezilya - Baiano, Serie B
01:00
Fluminense DE Feira BAFluminense DE Feira BA
0 : 1
Ssa FC BASsa FC BA
01:00
Jacobinense BAJacobinense BA
0 : 3
Colo Colo BAColo Colo BA
Brezilya - Brasileiro Serie D
01:30
Democrata SL MGDemocrata SL MG
0 : 0
Portuguesa RJPortuguesa RJ
01:30
Hercilio Luz SCHercilio Luz SC
2 : 1
EC Avenida RSEC Avenida RS
02:00
EC Novo HamburgoEC Novo Hamburgo
2 : 1
Concordia AC SCConcordia AC SC
Brezilya - Brasilero Seri B
01:00
Santos FC SPSantos FC SP
2 : 0
Goias EC GOGoias EC GO
03:00
Botafogo FC SPBotafogo FC SP
2 : 0
AA Ponte Preta SPAA Ponte Preta SP
03:30
Brusque FC SCBrusque FC SC
0 : 0
Avai FC SCAvai FC SC
03:30
Coritiba FC PRCoritiba FC PR
1 : 0
America FC MGAmerica FC MG
Brezilya - Brasilero Serie A
01:00
Botafogo FR RJBotafogo FR RJ
1 : 1
CA Paranaense PRCA Paranaense PR
01:00
AC Goianiense GOAC Goianiense GO
1 : 2
Criciuma EC SCCriciuma EC SC
02:00
Sao Paulo FC SPSao Paulo FC SP
0 : 1
Cuiaba EC MTCuiaba EC MT
02:00
Fortaleza EC CEFortaleza EC CE
1 : 0
Gremio FB Porto Alegrense RSGremio FB Porto Alegrense RS
02:00
EC Juventude RSEC Juventude RS
2 : 0
CR Vasco da Gama RJCR Vasco da Gama RJ
03:30
SC Internacional RSSC Internacional RS
1 : 0
SC Corinthians SPSC Corinthians SP
03:30
Cruzeiro EC MGCruzeiro EC MG
2 : 0
Fluminense FC RJFluminense FC RJ
Brezilya - Brezilya Serie C
01:00
Ferroviario AC CEFerroviario AC CE
3 : 2
EC Sao Jose RSEC Sao Jose RS
Brezilya - Gaucho, Serie A2
01:00
Gremio Esportivo Gloria RSGremio Esportivo Gloria RS
1 : 0
Sport Club Gaucho Passo Fundo RSSport Club Gaucho Passo Fundo RS
01:30
Esporte Clube Sao Gabriel RSEsporte Clube Sao Gabriel RS
2 : 5
EC Internacional Santa Maria RSEC Internacional Santa Maria RS
01:30
Passo Fundo RSPasso Fundo RS
1 : 3
Veranopolis RSVeranopolis RS
02:00
SERC Brasil de Farroupilha RSSERC Brasil de Farroupilha RS
2 : 1
CE Bento Goncalves RSCE Bento Goncalves RS
Brezilya - Paulista, Kadınlar
00:00
Ferroviaria SPFerroviaria SP
5 : 1
Marilia AC SPMarilia AC SP
21:00
Taubate SPTaubate SP
21:00
Sao Paulo FC SPSao Paulo FC SP
23:00
SE Palmeiras SPSE Palmeiras SP
23:00
Santos FC SPSantos FC SP
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
21:00
Botafogo FR RJBotafogo FR RJ
21:00
RB Bragantino SPRB Bragantino SP
22:00
Fortaleza EC CEFortaleza EC CE
22:00
EC Bahia BAEC Bahia BA
Ekvador - Serie B
23:00
CD Independiente JuniorsCD Independiente Juniors
23:00
9 De Octubre FC9 De Octubre FC
Estonya - Esiliiga B
18:00
Laanemaa Jk HaapsaluLaanemaa Jk Haapsalu
18:00
FA Tartu KalevFA Tartu Kalev
19:00
Parnu JalgpalliklubiParnu Jalgpalliklubi
19:00
FC KuressaareFC Kuressaare
Etiyopya - Premier Lig
15:00
Shashemene KenemaShashemene Kenema
15:00
Fasil Kenema SCFasil Kenema SC
15:00
Hawassa Kenema SCHawassa Kenema SC
15:00
Bahir Dar Kenema FCBahir Dar Kenema FC
18:00
Hawassa Kenema SCHawassa Kenema SC
18:00
Wolkite City FCWolkite City FC
18:00
Adama City FCAdama City FC
18:00
MekelakeyaMekelakeya
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
18:30
HJS AkatemiaHJS Akatemia
18:30
SexypoexytSexypoexyt
19:00
Tampereen-Viipurin Ilves-KissatTampereen-Viipurin Ilves-Kissat
19:00
Tampereen Ilves 2Tampereen Ilves 2
Finlandiya - Ykkonen
18:30
KuPS AkatemiaKuPS Akatemia
18:30
VIFKVIFK
Finlandiya - Ykkosliiga
19:00
SJK AkatemiaSJK Akatemia
19:00
FC KTP KotkaFC KTP Kotka
İran - Hazfi Kupası
17:15
Foolad Mobarakeh Sepahan SCFoolad Mobarakeh Sepahan SC
17:15
Mes Rafsanjan FCMes Rafsanjan FC
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
20:00
Eskilsminne IFEskilsminne IF
20:00
Ariana FCAriana FC
20:00
Falkenbergs FFFalkenbergs FF
20:00
Lunds BKLunds BK
20:00
Tvaakers IFTvaakers IF
20:00
Onsala BKOnsala BK
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu
19:00
Vasalund EssingeVasalund Essinge
19:00
FC Stockholm InternazionaleFC Stockholm Internazionale
20:00
IFK StocksundIFK Stocksund
20:00
Hammarby Talang FFHammarby Talang FF
20:30
Karlbergs BKKarlbergs BK
20:30
Nordic United FCNordic United FC
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland
20:30
IFK Kumla FKIFK Kumla FK
20:30
Lidkopings FKLidkopings FK
20:30
Motala AIF FKMotala AIF FK
20:30
IK GauthiodIK Gauthiod
20:30
IFK Skovde FKIFK Skovde FK
20:30
Saffle SKSaffle SK
20:30
Grebbestads IFGrebbestads IF
20:30
Vanersborgs IFVanersborgs IF
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand
16:45
FC GuteFC Gute
16:45
FC ArlandaFC Arlanda
20:00
Skiljebo SKSkiljebo SK
20:00
FC JarfallaFC Jarfalla
İsveç - 2. Lig, Norrland
20:00
Gottne IFGottne IF
20:00
Umea FC AkademiUmea FC Akademi
20:00
Skelleftea FFSkelleftea FF
20:00
Ytterhogdals IKYtterhogdals IK
20:00
IFK ÖstersundIFK Östersund
20:00
Kiruna FFKiruna FF
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
20:00
Rappe GOIFRappe GOIF
20:00
IFK BergaIFK Berga
20:30
FK KarlskronaFK Karlskrona
20:30
Hassleholms IFHassleholms IF
20:30
IFK SimrishamnIFK Simrishamn
20:30
IFK KarlshamnIFK Karlshamn
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
20:00
Atvidabergs FFAtvidabergs FF
20:00
IF SylviaIF Sylvia
20:30
IK SleipnerIK Sleipner
20:30
Mjölby AI FFMjölby AI FF
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland
20:00
Lindome GIFLindome GIF
20:00
Varbergs GIF FKVarbergs GIF FK
20:00
IK TordIK Tord
20:00
Qviding FIFQviding FIF
20:00
Vastra Frölunda IFVastra Frölunda IF
20:00
BK AstrioBK Astrio
20:30
Saevedalens IFSaevedalens IF
20:30
Bergdalens IKBergdalens IK
20:30
Husqvarna FFHusqvarna FF
20:30
JonseredsJonsereds
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
20:00
FC Rosengaard MalmoFC Rosengaard Malmo
20:00
KIF Orebro DFFKIF Orebro DFF
20:00
Trelleborgs FFTrelleborgs FF
20:00
Hacken GothenburgHacken Gothenburg
İsveç - İsveç Kupası
20:00
Huddinge IFHuddinge IF
20:00
FC Nacka IliriaFC Nacka Iliria
20:15
Stegeborgs IFStegeborgs IF
20:15
Nykoping BISNykoping BIS
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar
18:30
IFK KalmarIFK Kalmar
18:30
Gamla Upsala SKGamla Upsala SK
19:00
IK Uppsala FotbollIK Uppsala Fotboll
19:00
Alingsas FC UnitedAlingsas FC United
20:00
Mallbackens IFMallbackens IF
20:00
Lidkopings FKLidkopings FK
20:00
Eskilstuna United DFFEskilstuna United DFF
20:00
Orebro SK SoderOrebro SK Soder
20:30
Umea IKUmea IK
20:30
Sundsvalls DFFSundsvalls DFF
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan
13:00
GIF SundsvallGIF Sundsvall
13:00
Malmo FFMalmo FF
15:00
BK HackenBK Hacken
15:00
Hammarby IFHammarby IF
18:00
IFK GoteborgIFK Goteborg
18:00
Halmstads BKHalmstads BK
İzlanda - 1. deild, Kadınlar
22:15
GrottaGrotta
22:15
FramFram
İzlanda - 1st deild
21:00
AftureldingAfturelding
21:00
IBV VestmannaeyjarIBV Vestmannaeyjar
22:15
IR ReykjavikIR Reykjavik
22:15
FjolnirFjolnir
22:15
Keflavik IFKeflavik IF
22:15
Throttur ReykjavikThrottur Reykjavik
İzlanda - Besta deild, Kadınlar
21:00
Vikingur ReykjavikVikingur Reykjavik
21:00
Breidablik KopavogurBreidablik Kopavogur
Kanada - Kanada Premier Lig
02:00
York United FCYork United FC
2 : 0
Pacific FCPacific FC
Kazakistan - Birinci Lig
15:00
Okzhetpes KokshetauOkzhetpes Kokshetau
1 : 0
Aktobe ReserveAktobe Reserve
15:00
Kairat-ZhastarKairat-Zhastar
6 : 1
Kaisar Kyzylorda ReserveKaisar Kyzylorda Reserve
17:00
FK Kaspii AktauFK Kaspii Aktau
17:00
TarazTaraz
Kolombiya - Liga Femenina
22:00
Llaneros FCLlaneros FC
22:00
Millonarios FCMillonarios FC
Kolombiya - Primera B
03:00
Llaneros FCLlaneros FC
2 : 2
Orsomarso SCOrsomarso SC
Kore Cumhuriyeti - WK-Ligi
10:00
Mungyeong Sangmu WfcMungyeong Sangmu Wfc
1 : 0
Seoul City WFCSeoul City WFC
13:00
Sejong Sportstoto WFCSejong Sportstoto WFC
1 : 3
Gyeongju FCGyeongju FC
13:00
Hwacheon Kspo FCHwacheon Kspo FC
13:00
Suwon WFCSuwon WFC
13:00
Changnyeong WFCChangnyeong WFC
13:00
Incheon Hyundai Steel Red AngelsIncheon Hyundai Steel Red Angels
Kosta Rika - Primera Division, Women
05:00
Dimas EscazuDimas Escazu
2 : 3
Sporting FCSporting FC
Letonya - Virsliga
18:00
FK Tukums 2000/TSSFK Tukums 2000/TSS
0 : 0
FK LiepajaFK Liepaja
19:00
Valmiera FCValmiera FC
19:00
FK Metta / LUFK Metta / LU
Lübnan - Premiyer Lig
16:00
Al Ansar SCAl Ansar SC
16:00
Al SafaAl Safa
16:00
Nejmeh SCNejmeh SC
16:00
Al AhedAl Ahed
16:00
Racing BeirutRacing Beirut
1 : 2
Bourj FCBourj FC
Mısır - 2. Division A
17:30
Haras El HodoodHaras El Hodood
17:30
El TerasanahEl Terasanah
17:30
Montakhab El SuezMontakhab El Suez
17:30
Sporting AlexandriaSporting Alexandria
Mısır - Premier Lig
19:00
Al Ahly SC (Egy)Al Ahly SC (Egy)
19:00
Al Mokawloon Al ArabAl Mokawloon Al Arab
Norveç - 3. Küme Grup 5
19:00
Aalesund 2Aalesund 2
19:00
Molde (A)Molde (A)
19:30
SkjettenSkjetten
19:30
Lokomotiv OsloLokomotiv Oslo
Özbekistan - PFL
18:00
PFK Navbahor NamanganPFK Navbahor Namangan
18:00
Qizilqum ZarafshonQizilqum Zarafshon
18:00
FC NasafFC Nasaf
18:00
Neftchi FargonaNeftchi Fargona
Şili - Premier Lig
22:00
NublenseNublense
22:00
HuachipatoHuachipato
Şili - Şili Kupası
00:30
CD Concon National FCCD Concon National FC
3 : 5
Santiago WanderersSantiago Wanderers
02:00
San Luis de QuillotaSan Luis de Quillota
0 : 2
CD Everton Vina Del MarCD Everton Vina Del Mar
19:30
CD QuillonCD Quillon
19:30
Colo ColoColo Colo
22:00
Marcos TrincadoMarcos Trincado
22:00
Union EspanolaUnion Espanola
23:00
Brujas de SalamancaBrujas de Salamanca
23:00
Coquimbo UnidoCoquimbo Unido
23:00
Comunal CabreroComunal Cabrero
23:00
CSD RangersCSD Rangers
Tunus - Lig 1
19:30
Club Sportif SfaxienClub Sportif Sfaxien
19:30
Esperance Sportive de TunisEsperance Sportive de Tunis
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 Hazırlık Maçları
02:30
ŞiliŞili
1 : 0
KanadaKanada
Venezuela - Copa Venezuela
01:00
UCV FCUCV FC
1 : 0
Nueva Esparta FCNueva Esparta FC
02:00
Deportivo MirandaDeportivo Miranda
02:00
Metropolitanos FCMetropolitanos FC
22:30
Real Frontera FCReal Frontera FC
22:30
Deportivo TachiraDeportivo Tachira
22:30
Portuguesa FCPortuguesa FC
22:30
Academia Rey FCAcademia Rey FC
23:00
Dynamo Puerto FCDynamo Puerto FC
23:00
Monagas SCMonagas SC
Vietnam - V-Ligi
14:00
Nam Dinh FCNam Dinh FC
1 : 0
Hong Linh Ha Tinh FCHong Linh Ha Tinh FC
14:00
Binh Dinh FCBinh Dinh FC
4 : 2
Hanoi FCHanoi FC
14:00
Becamex Binh DuongBecamex Binh Duong
0 : 1
Hoang Anh Gia LaiHoang Anh Gia Lai
15:15
Cong An Nhan DanCong An Nhan Dan
5 : 1
Hai Phong FCHai Phong FC