DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

GÜZELLİĞE HÜCUM

Vücut şekillendirmede işlemleri ile büyük ilgi gören Vita Estetik, danışanlarının talepleri üzerine ve faaliyete girecek olan Güzellik Merkezleri lansmanı adına yaptıkları kampanyaya

Yayınlanma Tarihi : Google News
GÜZELLİĞE HÜCUM

Vücut şekillendirmede işlemleri ile büyük ilgi gören Vita Estetik, danışanlarının talepleri üzerine ve faaliyete girecek olan Güzellik Merkezleri lansmanı adına yaptıkları kampanyaya olan yoğun ilgiden dolayı, randevularının dolması ile oluşan kargaşayı engellemek için, kampanyayı Mayıs sonuna kadar uzattıklarını bildirmişlerdi.

    Vita Estetik, vücut şekillendirme işlemlerinde Avrupa ülkelerinin de ilgisini çektiği gibi, Plastik Cerrah Dr. Muhammed Eren Şimşek’te son yıllarda trend hale gene BBL işlemi hakkında “Yaz aylarının gelmesiyle birlikte özellikle hanımlar Vücut şekillendirme işlemine yoğun ilgi gösteriyor bizde fiyat ile bir kampanya yapınca bir yoğunluk yaşadık, biz güzelliğe güzellik katmayı seviyoruz” dedi. Güzellik sektörünün her geçen gün büyüyen bir ivmeye sahip olmasının en önemli sebebi magazin dünyasının güzel hanımları olduğunu sözlerine ekleyen Dr. Muhammed Eren Şimşek, birçok evliliğin devam etme sebebinin estetik ve güzellik sektörü olduğunu savundu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.