DOLAR32,8583% 1.06
EURO35,3483% 1.02
STERLIN41,8122% 0.98
FRANG36,9010% 0.33
ALTIN2.489,97% 2,36
BITCOIN64.920,00-0.189

Deprem sonrası Kentimiz el birliğiyle ayağa kaldıracağız

Malatya Girişimci İş İnsanları Derneği (MAGİNDER) Başkanı Salih Karademir, ve yönetim kurulundan. Anadolu Aslanları İş Adamlar Derneği (ASKON) Malatya Şube Başkanı Mustafa Şarlak ve yönetim kurulunu ziyaret etti.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Deprem sonrası Kentimiz el birliğiyle ayağa kaldıracağız

Malatya’mız için istişarelerimiz devam edeceğiz

Malatya Girişimci İş İnsanları Derneği (MAGİNDER) Başkanı Salih Karademir, ve yönetim kurulundan. Anadolu Aslanları İş Adamlar Derneği (ASKON) Malatya Şube Başkanı Mustafa Şarlak ve yönetim kurulunu ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

6 Şubat depreminden sonra Malatya’mız hep birlikte ayağa kaldırmak için istişarelerde bulunduklarını belirten. Malatya Girişimci İş İnsanları Derneği (MAGİNDER)  Başkanı Salih Karademir”   Biz sivil toplum temsilcileri olarak Malatya’mız yeniden ayağa kalması için var gücümüzle çalışacağız. Bugün ’de ziyaret kapsamında  Anadolu Aslanları İş Adamlar Derneği (ASKON) Malatya Şube Başkanı Mustafa Şarlak  ve yönetimi Depremin ilk gününden itibaren Saha ‘da Malatya’mız için çalışıyorlar Bizlerde MANGİDER ailesi olarak Kentimiz için her zaman istişarelerde bulunacağız ve iş insanlarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Anadolu Aslanları İş Adamlar Derneği (ASKON) Malatya Şube Başkanı Mustafa Şarlak  6 Şubat Depremi Malatya’mız ciddi yıkımlar meydana getirdi ve Deprem sonrası ise Saha’ da çalışan Malatya Girişimci İş İnsanları Derneği (MAGİNDER) Başkanı Salih Karademir ve yönetimine canı gönülden teşekkür ediyorum. Sivil toplum temsilcilerimiz birlikte ne kadar güçlü olduğunu Devlet ve siyaset birliğin ve beraberliğin oluştuğunu görmekteyiz Malatya’mızın başarılı iş insanlarımız var Maginder ailesi bunlardan birisidir kendisine teşekkür ediyorum ifadelerini kullandı

 

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.