DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Darende Kaymakamı GÜLYER!

Gülyer: Basının yanındayız

Yayınlanma Tarihi : Google News
Darende Kaymakamı GÜLYER!

Gülyer: Basının yanındayız

Basın çalışanları Darende Kaymakamı Şeref Gülyer’i ziyaret etti. Konuklarıyla sohbet eden Gülyer, “Darende’de basın görevini yerine getiren arkadaşlarımızın her zaman yanındayız” dedi.

AHMET ÇAKIR/DARENDE

Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti Başkan Yardımcısı Cem Parlak ve Pencere TV ekibi Darende Kaymakamı Şeref Gülyer’i makamında ziyaret ederek basınla ilgili çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

GÖZÜMÜZ KULAĞIMIZ

Basının çok önemli bir görev yaptığını vurgulayan Kaymakam Gülyer, “Darende çok güzel bir ilçemiz. İlçede oturmuş bir basın kültürü var. Biz daha iyi nasıl hizmet edebiliriz yarışındayız. Darende basını bizim gözümüz kulağımız. Elimizden geldiği kadarıyla haberler ve konusunda desteklemeye çalışıyoruz. Darende’de basın görevini yerine getiren arkadaşlarımızın her zaman yanındayız, olmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“ÇOK VERİMLİ BİR GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİ”

Kaymakam Gülyer’e basına desteğinden dolayı teşekkür eden Cem Parlak, “İlçelerimizi ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bugün bölgemizin cazibe merkezi olan Darende’ye ekibimizle geldik.  Kaymakamımız Sayın Şeref Gülyer’i makamında ziyaret ederek basın sektöründeki çalışmalarımız hakkında bilgiler vererek görüş alışverişinde bulunduk. Çok verimli bir görüşme gerçekleşti. Kaymakamımız Şeref Gülyer’in ‘Darende’de basın görevini yerine getiren arkadaşlarımızın her zaman yanındayız, olmaya da devam edeceğiz’ demesi bizleri mutlu etti. Kaymakamımız basının çok önemli olduğunu belirtti. Kendisine ilgisinden dolayı kendim ve ekip arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.